TRENING PERSONALNY

Trening personalny

To indywidualne zajęcia ze specjalistą, który krok po kroku pokaże Ci, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia tak, by były skuteczne i przynosiły jak najlepsze rezultaty. Plan treningowy jest oparty na Twoich oczekiwaniach i analizie Twojego stanu zdrowia. To najlepszy sposób na dotarcie do wyznaczonego celu! Dzięki stałej dawce motywacji łatwiej będzie Ci wytrwać w swojej walce o wymarzoną formę. Nasz Trener nie pozwoli Ci się poddać, gdy pojawią się pierwsze przeszkody!

cennik TP

W cenę zajęć z trenerem personalnym wliczone jest wejście do siłowni. Trening trwa ok 60 min

Kontakt z Trenerem - napisz lub zadzwoń i umów się na Trening Personalny już dziś! Tel. 504 635 543

 

Regulamin treningów personalnych


1. Treningi personalne prowadzone są przez trenera personalnego.
2. Klient rozpoczynając współpracę, zobowiązany jest posiadać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej wydane przez lekarza. Akceptując poniższy regulamin oświadcza, że posiada owe zaświadczenie lub podejmuje treningi na własną odpowiedzialność.
3. Warunkiem dopuszczenia do udziału w treningach personalnych jest podpisanie przez uczestnika zajęć tego regulaminu.
4. Klient jest zobowiązany do poinformowania trenera personalnego o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, stanie zdrowia, celem dopasowania rodzaju ćwiczeń oraz ich intensywności do stanu zdrowia ćwiczącego.
5. Klient powinien stawić się punktualnie na umówionych zajęciach (treningu personalnym).
W przypadku spóźnienia przez uczestnika trening zostaje skrócony, jeżeli spóźnienie jest po stronie trenera trening zostaje wydłużony.
6. Trening personalny trwa 50/55 min.
7. Trening personalny może zostać odwołany bez żadnych konsekwencji przez obie strony z 24 godzinnym wyprzedzeniem.
8. W przypadku kiedy klient w czasie krótszym niż 24 godziny nie poinformuje trenera o odwołaniu treningu przed umówionym terminem, trening personalny zostaje uznany przez trenera za przeprowadzony.
9. W przypadku kiedy trener w czasie krótszym niż 24 godziny nie poinformuje klienta o odwołaniu treningu przed umówionym terminem, klient dostaje możliwość odrobienia go w czasie ważności karnetu.
10. W przypadku niepojawienia się klienta na treningu personalnym bez zgłoszenia, trening personalny zostaje uznany przez trenera za przeprowadzony.
11. W przypadku niepojawienia się trenera na treningu personalnym bez zgłoszenia, klient otrzymuje 1 trening personalny gratis.
12. Płatność za treningi jest dokonywana gotówką lub kartą na recepcji. Terminy treningów są ustalane bezpośrednio z trenerem.
13. Opłaty za trening powinny być uiszczane z góry nie później niż w dniu rozpoczęcia pierwszego treningu.
14. W przypadku wykupienia pakietów treningowych okres ich ważności liczy się począwszy od dnia, w którym odbył się pierwszy trening.
15. Pakiety treningowe (4 lub 8 zajęć) są ważne 1 miesiąc/4tygodnie od momentu wykupienia. Po tym czasie, nie wykorzystane treningi przepadają. W razie niemożliwości wykorzystania pakietu, można go podarować lub odprzedać innej osobie gdyż nie podlega on zwrotowi.

Odsłony: 2020
Hala Sportowa "TĘCZA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi - ul. Wilcza 43 - 59-500 Złotoryja - tel./fax (076) 878 85 90