Fitness Club

Fitness Club

ZAJĘCIA FITNESS
WRZESIEŃ - CZERWIEC

grafik fitness1 

To komfortowa i wyposażona w sprzęt najnowszej generacji siłownia i sala do aerobiku, gdzie można dobrać najefektywniejszy dla siebie rodzaj treningu. Maszyny i przyrządy do ćwiczeń aerobowych, w które wyposażona jest siłownia, są skomputeryzowane, co wpływa na komfort treningu. Na wyświetlaczach pojawia się informacja ile powtórzeń należy wykonać i z jakim obciążeniem, aby osiągnąć zamierzony efekt. Trening siłowy, odchudzający czy poprawiający naszą wydolność można wykonać na kilkunastu maszynach firmy SportsArt i Hes. Umożliwiają one kompleksowy trening całego ciała, przeprowadzony w różnych płaszczyznach i zakresach ruchu.

W naszym centrum ważne jest również bezpieczeństwo i higiena ćwiczących. Przestrzenne i przyjazne wnętrza sprzyjają rozładowaniu nadmiaru energii i zrelaksowaniu się po dniu pełnym napięć i stresów. Dysponujemy również całą gamą atrakcyjnych karnetów, które umożliwią korzystanie z naszej siłowni oraz aerobiku. Naszą ambicją jest zapewnienie wszystkim ćwiczącym możliwości zrealizowania zamierzonych celów treningowych.

Dokładnych informacji udzielą osobiście pracownicy Hali Sportowej przy ulicy Wilczej 43 lub telefonicznie: (0-76) 87 88 590.

SIŁOWNIA

 

 

Zajęcia grupowe

 

Zajęcia grupowe

zajęcia trwają ok. 50 min

Każda grupa zajęć może liczyć maksymalnie 20 osób. Przypominamy, że karnety na kolejne okresy należy wykupować z wyprzedzeniem tzn. przynajmniej 10 dni przed upływem okresu na jaki zakupiono karnet. Brak zakupu karnetu po tym terminie nie daje gwarancji utrzymania miejsca w grupie.

 

Odsłony: 21891
Hala Sportowa "TĘCZA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi - ul. Wilcza 43 - 59-500 Złotoryja - tel./fax (076) 878 85 90