Oferta pracy-instruktor siłowni
TheGrue.org

Oferta pracy-instruktor siłowni

Hala Sportowa „Tęcza” w Złotoryi zatrudni instruktora w siłowni. Szukamy osoby otwartej, uśmiechniętej i odpowiedzialnej

Wymagania: (formalne):
- Ukończone 18 lat. - uprawnienia trenera personalnego, - uprawnienia instruktora kulturystyki
Wymagania dodatkowe:
o dyspozycyjność,
o łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
o umiejętność pracy w zespole,
o chęć rozwoju zawodowego,
o doświadczenie w pracy instruktora,


Opis stanowiska i zdania: 1. opieka nad klientami siłowni, 2. budowanie pozytywnych relacji z klientami, 3. kreowanie i dbanie o przyjazną atmosferę na siłowni, 4. dbanie o pozytywny wizerunek siłowni, 5. stałe dbanie o urządzenia i sprzęt na siłowni, porządek na siłowni, 6. prowadzenie różnego rodzaju treningów, dostosowanych do różnych grup wiekowych oraz szczebli zaawansowania i sprawności fizycznej klientów, min. nastolatków w wieku 14-16 lat, 7. przygotowywanie planów treningowych dla klientów, 8. odpowiednie motywowanie klientów do uczestniczenia w zajęciach i realizacji planów treningowych, 9. nadzór nad prawidłowością korzystania z urządzeń siłowni przez klientów, 10. udzielenie klientom instruktażu użytkowania urządzeń i sprzętu w siłowni, 11. nadzór nad przestrzeganiem przez klientów obowiązujących regulaminów siłowni i instrukcji wewnętrznych, które obowiązują w miejscu prowadzenia zajęć i są niezbędne do utrzymania, wymaganego stanu bezpieczeństwa i przepisów porządkowych.
Oferta powinna zawierać następujące dokumenty: 1. Życiorys (CV) 2. Kopie dokumentów instruktorskich.
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie.
Termin i miejsce składania oferty: Oferty należy przesyłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „ instruktor siłowni ”, na adres: Hala Sportowa Tęcza, ul. Wilcza 43, 59-500 Złotoryja lub dostarczyć do Hali Sportowej Tęcza do recepcji. Oferty można przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Oferty niewykorzystane w procesie rekrutacji nie będą zwracane.
Z osobami, które spełnią wymagania formalne będzie przeprowadzona rozmowa, o czym kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Odsłony: 351
Hala Sportowa "TĘCZA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi - ul. Wilcza 43 - 59-500 Złotoryja - tel./fax (076) 878 85 90