ZAMIEŃ PASJĘ W PRACĘ I RÓB W ŻYCIU TO, CO KOCHASZ!
TheGrue.org

W relacjach z innymi ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a sport to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do naszego energicznego zespołu i poczuj niezwykłą atmosferę sportu i fitness. Praca zmianowa idealna dla studentów i nie tylko.
LOKALIZACJA: Hala Sportowa Tęcza, ul. Wilcza 43, 59-500 Złotoryja

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:
• budowanie super atmosfery w hali sportowej
• obsługiwanie klientów korzystających z siłowni i hali sportowej
• odpowiadanie na zapytania klientów bezpośrednio, mailowo i telefonicznie
• przedstawianie oferty hali i sprzedaż karnetów
• dbanie o wizerunek hali sportowej
• przygotowanie boisk do wynajmu

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:
• doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi
• potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze
• praca w weekendy nie stanowi dla Ciebie problemu
• komputer, terminal płatniczy, kasa fiskalna nie jest Ci obcym narzędziem
• masz już doświadczenie związane z obsługą klienta, ale nie jest to warunek konieczny!

OFERUJEMY:
• rozwój w firmie branży sport, fitness i rekreacja
• elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie
• świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy
• możliwość korzystania z oferty hali na preferencyjnych warunkach

Jeżeli taka praca cię interesuje wyślij swoje CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

WYMIAR PRACY: Niepełny etat

TYP UMOWY: Umowa zlecenie

Odsłony: 615
Hala Sportowa "TĘCZA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi - ul. Wilcza 43 - 59-500 Złotoryja - tel./fax (076) 878 85 90