Od września nowe zajęcia
TheGrue.org

Od września nowe zajęcia

Od września, wraz z rozpoczęciem nowego sezonu halowego, wprowadzamy do oferty kilka nowinek. Wśród nich nowe zajęcia i możliwość pracy z trenerem personalnym. Oto przewidywany harmonogram zajęć:

AEROBIK                                              poniedziałek, środa             17.00 i 18.00
JUMPING FROG                                   poniedziałek                        19.00 i 20.00 
JUMPING KIDS                                     wtorek                                  15.00 i 16.00
AEROBIK                                               wtorek, czwartek                  17.00 i 18.00
ATAK NA BRZUCH + CARDIO              środa                                     19.00
ATAK NA POŚLADKI + CARDIO           czwartek                                 19.00
TRENING OBWODOWY                       czwartek                                  20.00

 Pojawią się zajęcia na trampolinach dla dorosłych oraz dla dzieci. Jumping Frog jest treningiem cardio, który polega na ćwiczeniach na jednoosobowej trampolinie fitness w rytm muzyki. W czasie takich ćwiczeń pracują mięśnie, tkanki dotleniają się, krew szybciej płynie, wydzielają się hormony szczęścia, endorfiny, oraz zwiększa się pojemność płuc. Dla dzieci to doskonały sposób na naukę koordynacji ruchowej. Zajęcia łączą świetną zabawę z wysiłkiem fizycznym. Jumping Frog daje mnóstwo uśmiechu, radości i skutecznie odciągnie od komputerów i tabletów.

Drugą nowością są ćwiczenia ukierunkowanie na konkretne partie mięśni. Atak na brzuch, pośladki + cardio to kompleksowy zestaw ćwiczeń ukierunkowany na pozbycie się tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji oraz wyrzeźbienie i ukształtowanie sylwetki ciała.

Trening obwodowy to zestaw ogólnorozwojowych ćwiczeń ułożonych na kilku stacjach treningowych w systemie obwodowym. Trening angażuje całe ciało jego wagę oraz wszelkiego rodzaju sprzęt i przyrządy do ćwiczeń. Dzięki takiej formie aktywności możemy poprawić swoją siłę, wytrzymałość oraz wydolność krążeniowo oddechową.

Dla osób początkujących oraz oczekujących konkretnych efektów pozostaje do dyspozycji trener personalny. Trening personalny to indywidualne zajęcia z trenerem-specjalistą, który krok po kroku pokazuje prawidłowość wykonywania ćwiczeń by były wykonywane w sposób najbardziej efektywny i przyniosły jak najlepsze rezultaty.

Wszystkich zainteresowanych nowymi rodzajami zajęć już dzisiaj zapraszamy do zapisywania się na wybrane grupy. W chwili obecnej grupy ćwiczące w naszym obiekcie mogą liczyć max 12 osób. Pełny opis zajęć oraz ich cennik znajdziecie Państwo w zakładce Fitness Club

Odsłony: 650
Hala Sportowa "TĘCZA" przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złotoryi - ul. Wilcza 43 - 59-500 Złotoryja - tel./fax (076) 878 85 90